widgets

panelarrow

Erotická seznamka

Najdete u nás ideálního partnera

Bylo To Něco Zvrhlého, Divného A Zárověň Hodně Vzrušujícího, Chvíli Jsem Pokouřil, Ale Raději Ho Přenechal Ženským Ústům.

- Diskrétně, Muž Do 40 Let - karviná - Ona Hledá

Vzrušuje tě to a pomalu se ti to blíží, narovnám se a zrychlím. „Už budu stříkat, asi to nevydržím “ varuju tě. „Ještě chvilkuůůů“ tvůj vzdech se promění v orgasmus. Můj penis zajížděl do tvojí kundy. Nelíbilo se ti to?Když si zase lehneš, pohladíš se na dírce a hladíš si ji. Představuješ si že je to můj penis. Řekni mi to.“ vzrušeně dýcháš, jednu ruku máš zase v kundě a druhou mi jemně hladíš penis.“Chtěl bych tě šoustat a vystříkat ti kundu.“ zamumlám. Ty spíš ?

Zrovna si dáváš koupel po tom co jsi mě ošukala. Skloním se na tvoje záda a chytnu tě za nevyužité prsa, mačkám ti je a tak ho do tebe vrážím pomaleji. Omýváš ze sebe naše milostné štávy a přitom myslíš na to jestli to uděláme znova. “ podezíravě se na mě v tom šeru podíváš. „Ne, to ne, “ začnu a odhodím ten jediný kousek oblečení a když poznám že vidíš můj stojící penis tak dodám „ale já bych chtěl ještě“. Olížeš mi ho a nasliníš a pak si klekneš vystrčíš na mě kundu a přikážeš „Tak dělej chci to takhle“.

Seznamka Ostrava

Na prodloužený víkend jsme s manželkou odjeli do italských Benátek. Masíroval jsem její nádherně modelované a pevné kozičky, věděl jsem že tam je nejzranitelnější a vždy se vzruší. Druhý využil mého zaváhání a zasunul své kopí do jeskyňky a tvrdě začal přirážet.Po ubytování jsme vyrazili do města na menší procházku se zastavením v malém baru, kde jsme si pochutnali na vynikajícím presíčku s koňakem. Mezi tím jsem souložil se dvěma muži ženu, tentokrát já s jedním na střídačku do pusy a jeden obdělával jeskyňku. Bylo to něco zvrhlého, divného a zárověň hodně vzrušujícího, chvíli jsem pokouřil, ale raději ho přenechal ženským ústům. Ostatní , kteří zrovna nešoustali servírku si nad námi honili své klády a popíjeli koňak. Třetí se jen usmíval poplácal mne po zádech a druhou rukou začal masírovat mé ženě kozičky, které vykukovali z podprsenky. Po chvíli se přesunuli k nám na letiště, kde jsme všichni na střídačku souložili jednu i druhou. Najednou se nad mou hlavou objevila kláda jednoho z mužu a začal souložit mou ženu do úst. Při pohledu na její krásnou mladistvě vyzařující postavu, kterou by ji mohli závidět mnohá děvčata hodně hodně mladší, impuls putoval z očí do mozku a ten ihned vyslal pokyn mezi mé stehna a ON se probral takovou silou, že ručník zakleslý za pasem ihned povolil a šel na koberec. Chlapíci ji na rozloučenou políbili lasturku, ten poslední ještě dokázal najít v sobě dávku a postříkal jí obličej, zrovna v době kdy se loučila servírka se mnou, což mne hodně vzrušilo a tak jsem za potlesku přítomných učinil totéž naší nové kamarádce, která, ale všechno poctivě spolykala.

Seznamka Ostrava

V ostravě Je Lepší Nezávazný Flirt, Nebo Vážný Vztah?

Jirka si je oblékl a jen jak se vibrátor dotkl jeho dírek, tak se svalil na zem v orgasmu. Jirka byl úplně zběsilý, už skoro stříkal, a najedou tohle. Bez váhání k Jirkovi přistoupila a injekci mu vrazila do ruky. Jestli chceš poznat pravý lesbický sex, tak tě nechám stříkat jak dlouho budeš chtít. Pohled na velké kozy a vyholenou kundičku ho vzrušil tak, že mu šťáva začala téct po stehnech. „Vidím, že jsi takový nenasytný, vlastně nenasytná. Pokud ne, tak tě tady nechám a půjdu si uvařit kafe.“ Jirka jenom vychroptěl „sex“. Pohled na své, nyní ženské tělo ho vzrušil tak, že si rukou sjel na poštěvák a začal onanovat. Jirka byl tak vzrušený jako ještě nikdy. Přál sis přeci vyzkoušet lesbický sex, ne?