widgets

panelarrow

Erotická seznamka

Najdete u nás ideálního partnera

Večerní relaxace

Mrdej chtivou rajdu každý vecer
Byla to devátý den za sebou, kdy Táňa pracovala dvanáct hodin denně. Každý večer přišla domů vyčerpaná z toho, jak stála celou dobu na nohách. Připravovala jsem si zrovna něco k večeři, když jsem ji slyšela přicházet. Otočila jsem se ke dveřím a přivítala ji polibkem. Vypadala unaveně stejně jako každý večer za poslední týden. Navrhnula jsem jí, aby si klidně sednula než dokončím jídlo.
Nakoukla jsem pak do pokoje, jen abych jí řekla že je večeře na stole. Našla jsem ji nataženou přes postel, tak jak se jí to nejvíc líbilo - nahou. Musela usnout únavou. Ležela na břichu a vypadala spokojeně. Nedokázala jsem si pomoct. ale její zadeček vypadal tak skvěle, že jsem se ho prostě musela dotknout. Když jsem jí políbila na krk, začala se vrtět. Zašeptala jsem. „Sssst. Klidně zůstaň ležet, nemusíš vstávat.“ Natáhnula jsem se ke stolečku a chytila tubu s masážním olejem.
Vymáčknula jsem si trošku do dlaně a pak je společně protřela, aby se olej prohřál. Začala jsem u krku, vtírala jsem olej do ramen a pak mířila dolů přes záda. Občas jsem přitom letmo políbila její krk. Cítila jsem jak má ztuhlé svaly kolem lopatek. Pokračovala jsem ve vtírání oleje do jejích zad, zvyšovala tlak prstů na zatuhlá místa a přitom stále mířila dolů k jejímu překrásnému zadečku. Přilila jsem si oleje do dlaní a vmasírovala jej do kůže, občas jsem přitom prsty přejela i po sevřené zadní dírce. Táňa se začala neklidně vrtět, nejspíš odhadovala že si chci pohrát právě s touhle její dírkou. Místo toho jsem pokračovala směrem dolů a masírovala teď zadní část jejich stehen. Mírně je přitom rozevřela.
Přesunula jsem se zpátky a lehce ji políbila za ucho. Pak jsem ji otočila na záda. Skoro usínala, ale věděla že ji líbám. Zajela jsem jí jazykem mezi rty. Probrala se a její zasténání brnělo v mé tváři zatímco jsem ji líbala. Nakapala jsem olej na její prsa a do pupíku. Dlaněmi jsem přejela přes prsa a začala olej roztírat, přitom jsem ale mezi prsty sevřela její bradavky. Okamžitě ztvrdnuly jakmile jsem kolem nich zakroužila. Neochotně jsem prsa opustila a sklouznula k břichu. Dál jsem vmasírovávala olej do její kůže a mé dlaně se blížily k jejímu klínu. Jenže právě ten jsem přeskočila a pokračovala na stehnech. Táňa se začala svíjet a její tlumené sténání nabíralo na hlasitosti. Její boky se vlnily, zatímco já dál klidně masírovala její vnitřní stehna. Bylo mi jasné, že mi těmi pohyby naznačuje, abych se věnovala její kundičce a z jejího sténání jsem byla sama dost mokrá.
Zvednula jsem se a znovu ji políbila. Tentokrát mi do úst vklouzl její jazyk, už byla zase úplně probuzená. Naše polibky byly stále žhavější a Táňa mě prosila, abych s masáží skončila. Zatímco jsme se stále líbaly, zamířila má ruka k její kundičce. olejem zmáčené prsty snadno klouzaly mezi jejími rtíky a po poštěváčku. Tániny polibky byly stále naléhavější a do ucha mi šeptala, abych jí to pěkně udělala. Mé prsty dík oleji a jejím šťávám snadno zajely do její kundičky. Naše polibky byly stále delší a vášnivější.
Prsty jsem teď pohybovala dovnitř a ven úplně snadno. Palcem jsem přejížděla po jejím poštěváčku a cítila jak odpovídá. Tániny boky se vlnily spolu s mými prsty. Teď jsem měla v její kundičce tři prsty a stále zvyšovala rychlost jejích pohybů. Prudce oddychovala. Když skončil náš polibek, už hlasitě sténala. Ještě jsem o trošku zvýšila intenzitu pohybů své ruky a pak vzala do úst její pravou bradavku. Byla tak naolejovaná, že jsem ji ani nedokázala udržet. Tánina kundička doslova tekla a její boky prudce odpovídaly na každičký pohyb mé ruky. Palcem jsem přejížděla po neuvěřitelně tvrdém klitorisu. Chtěla jsem aby mi při orgasmu vystříkla na celou dlaň. „Tak pojď... klidně se tomu poddej.“ „Joooo... ještě chvíli a bude tooo... Užžž!!“ A pak Táňa vybuchla, všude kolem. Její tělo se roztřáslo a její šťávy zmáčely nejen mé prsty, ale takřka celou ruku.
Zatímco se Táňa vzpamatovávala, slízávala jsem její šťávičky a i můj tep se pomalu vracel k normálu. Hmmm... vždycky chutná tak skvěle. Doufám jen, že jsem jí pomohla s uvolněním se před dalším dlouhým dnem v práci.